Zagraj w golfa - zmierz się z własną koncentracją!

Są najróżniejsze układy gierki golfa np

Gra w golfa zasadniczo polega na umieszczeniu piłki w dołku za pomocą kija golfowego. Są różne systemy gry w golfa np. w systemie match play gra prowadzona jest w rozegraniu na poszczególne dołki, zaś wygraną jest umieszczeniem piłki w dołu przy jak najmniejszej liczbie uderzeń. Zasady gry ulegają zatem pewnym modyfikacjom w zależności od przyjęte systemu.

Mocna stroną gierki golfa przykład to, np

Do gry w golfa jest niezbędne odpowiednio przygotowane, w tym pole golfowe, które w polskich warunkach należy zazwyczaj do klubu golfowego. Jeszcze parę lat temu klub golfa był w Polsce ewenementem, obecnie z uwagi na wzrastającą popularność tej gry rośnie ilość pól golfowych, nie tylko klubowych, ale i prywatnych.Uprawianie tej dyscypliny sportowej wbrew pozorom wymaga sprawności fizycznej i dobrej kondycji bowiem cały cykl gry zajmuje około 4 -6 godzin umiarowego wysiłku fizycznego. Zaletą gry w golfa jest między innymi to, że pomimo pewnej statyczności ruchów w grę zaangażowany jest cały organizm co powoduje spalenie około 250 kalorii.

Bazą spokój, opanowanie, 100%

Z uwagi na pewną elegancję ruchów i spore zaplecze sprzętowe, w tym obszar samego pola golfowego, sport ten jest traktowany jako sport bardzo elitarny. Podstawą jest tu spokój, opanowanie, 100% koncentracja. O sukcesie decydują nie tylko ilość godzin spędzonych na polu golfowym, ale także indywidualne cechy gracza. Zagraj w golfa a przekonasz się jak idzie ci koncentrowanie się. Aby znaleźć pole golfowe w swojej okolicy wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło typu pole golfowe Poznań aby wyświetliła lista pól golfowych w okolicy Poznania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.