Golf we Wrocławiu i okolicach - pola golfowe i zasady bezpiecznej gry.

Szukając pomysłu na ciekawe spędzenie weekendu, warto zastanowić się nad grą w golfa, szczególnie jeśli do tej pory nie miałeś z nią styczności. Golf to sport dla ludzi w każdym wieku, zarówno starsi jak i młodsi odnajdą w nim ogromną przyjemność. Na pierwszy trening najlepiej wybrać niewielkie pole golfowe, idealne do przyswojenia sobie podstawowych zasad gry. Jak je wybrać? Najlepiej za pośrednictwem Internetu, wpisując w wyszukiwarkę hasło „golf Wrocław” szybko zorientujemy się, gdzie w naszej najbliższej okolicy znajdują się pola golfowe i czym się charakteryzują.

Golf we Wrocławiu i okolicach jest dość popularnym sportem, będziemy więc mogli wybierać spośród kilku różnych pól. Jednym z nich jest Play Golf Club. Jego oferta skierowana jest do wszystkich graczy w golfa, zarówno tych bardziej, jak i mniej zaawansowanych. Do dyspozycji graczy są tam pola 18sto, 9cio i 6cio dołkowe, idealne na pierwszy trening.

W okolicach Wrocławia znajduje się także First Wrocław Golf Club, City Golf Wrocław Klub Golfowy oraz Toya Golf& Country Club Wrocław. Każdy z nich przygotował dla swoich graczy ciekawe pola, które zapewnią im długie godziny fascynującej rozrywki. Zanim zdecydujesz się na rozpoczęcie swojej przygody z golfem, zapoznaj się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa i etykietą, które obowiązują na każdym polu. Pamiętaj też o odpowiednim stroju. To element, po którym łatwo można rozpoznać początkujących i zaawansowanych graczy. W żadnym wypadku nie wolno ci pojawić się w dresach lub luźnej bluzie, każde pole golfowe uważa to za ogromne faux-pas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.