Charakterystyka pola nawiązuje do najlepszych tego typu obiektów w Europie

Charakterystyka pola golfowego w Poznaniu nawiązuje do najlepszych tego typu obiektów. Każdy miłośnik golfa znajdzie tutaj wszystko, czego oczekuje od dobrego pola: 18 dołków, równo przystrzyżoną trawę, różnicę poziomów i fachową obsługę.

Do dyspozycji klientów jest też wypożyczalnia sprzętu. Nie trzeba więc kupować kijów, piłek, rękawic, aby pograć w golfa. Wszystko znajduje się w miejscowej wypożyczalni. Oprócz tego na głodnych i spragnionych czeka bufet. Pole golfowe może stać się miejscem całodniowej wyprawy, ponieważ znajduje się tutaj wszystko, czego potrzeba golfiście do przyjemnego spędzenia wolnego czasu na urlopie, w weekend czy po pracy.

Obok pola znajduje się klub golfowy, którego członkowie na pewno udzielą rad i wskazówek osobom chcącym spróbować tej starej, wywodzącej się z XV-wiecznej Szkocji gry. Dzięki nim na pewno szybko opanuje się podstawy golfa i w przyszłości będzie można grać dla przyjemności.

Zwyczajowo klub golfa organizuje również turniej dla amatorów. Zwykle można w nich wygrać symboliczne nagrody (wedle przepisów wartość bonusów nie może przekroczyć 500 funtów, w przeciwnym razie traci się status amatora i możliwość gry w podobnych turniejach na całym świecie).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.