Golf w Toruniu i okolicach - ciekawe pola golfowe i zasady gry.

Golf jako sport dla dżentelmenów i ludzi z klasą zyskuje coraz większą popularność. Większość dużych miast posiada własne pola golfowe, Toruń nie jest wyjątkiem. Aby zorientować się, gdzie możemy spróbować swoich sił w graniu w golfa wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „Golf Toruń” lub „golf Toruń”. Golf w Toruniu i okolicach jest bardzo popularny będziemy więc mieli do wyboru co najmniej kilka różnych pól golfowych. Jednym z nich jest klub golfowy Tatfort. Jego podstawowym atutem jest położenie w granicach administracyjnych miasta, między ulicami Mleczną i Kociewską. Dzięki temu nawet najbardziej zapracowane osoby mogą pozwolić sobie na to, by raz w tygodniu zagrać ze znajomymi w golfa.

Pole ma zaledwie 20 hektarów, nie oznacza to jednak, że jest mało interesujące. Wielu doświadczonych golfistów ocenia je jako trudne i dość wymagające. Na polu organizowane są różnego rodzaju imprezy, które dają okazję do spróbowania swoich sił w rywalizacji z innymi graczami i integrowania się z innymi członkami klubu. Aby móc korzystać z usług pola należy posiadać kartę członkowską klubu bądź uiścić odpowiednią opłatę w recepcji klubu. Inne popularne pole golf Toruń to Toruń-Górsk. Goście klubu mają do dyspozycji Drivimg Range i pole 6 dołkowe, które docelowo ma być rozbudowane do pola 9 dołkowego.

Klienci chwalą sobie przede wszystkim piękne okoliczności przyrody, w których ulokowane jest pole. Nie bez znaczenie jest także jego atrakcyjna oferta cenowa, przykładowo miesięczny abonament na korzystanie z pola wynosi 150 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.